F.H.U. Grobla AGRI Karolina Czechowska, firma z branży rolniczej, znajdująca się nieopodal Słupcy, poszukuje do pracy osoby na następujące stanowiska:

Jeżeli jesteś młodą i energiczną osobą a Twoją pasją jest rolnictwo i nie boisz się wyzwań to Ciebie właśnie szukamy.

Wymagania:

  • wykształcenie rolnicze
  • znajomość branży rolniczej
  • predyspozycje do pracy w handlu
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • dyspozycyjność
  • bezwzględna uczciwość i rzetelność
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym zespole
  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie (pensja stała plus premia uzależniona od wyników sprzedaży)

Osoby spełniające w/w wymagania i zainteresowane powyższym ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na następujący adres: michal.czechowski@grobla-agri.pl. Firma zastrzega sobie że skontaktuje się tylko z wybranymi osobami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe rolnicze
  • doświadczenie w handlu zbożami i rzepakiem
  • znajomość zagadnień rolniczych
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • dyspozycyjność i pracowitość
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (pensja plus premia uzależniona od wyników)

Opis stanowiska:

  • organizacja przewozu towarów w relacjach krajowych i międzynarodowych
  • monitorowanie realizacji kontraktów oraz zamówień
  • nadzór nad prawidłową realizacją zleconych przewozów
  • wystawianie i zatwierdzanie zleceń
  • kontrola dokumentacji związanej z transportem
  • pozyskiwanie nowych przewoźników
  • nadzór nad flotą firmową
  • optymalizacja kosztów transportu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie
  • znajomość branży transportowej i rolniczej
  • mile widziana własna licencja na przewóz rzeczy
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz działania pod presją czasu
  • współpraca z innymi pracownikami

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • solidne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego