W swojej ofercie posiadamy nawozy mineralne i dolistne głównych producentów krajowych takich jak Grupa Azoty, Anwil Włocławek i Adob oraz importerów.

Nawozy mineralne możemy zaoferować w dwóch rodzajach opakowań: worki 25-50 kg oraz BIG BAG o wadze 500 – 600 kg.

Jesteśmy dystrybutorem dolistnych nawozów i odżywek firmy Adob sp. z o. o. W ofercie posiadamy wszystkie produkty tego producenta.

Zarówno zamówienia hurtowe jak i detaliczne realizowane są w bardzo krótkim terminie. Towar możemy dostarczyć Państwu prosto do gospodarstwa. Możliwość wymiany płodów rolnych na nawozy sprawia że zakupy u nas są wyjątkowo łatwe.

Prowadzimy także dystrybucję wapna rolniczego krajowych producentów. Ilości całosamochodowe dostarczamy prosto na pole klienta. Mniejsze ilości są dostępne przez cały rok w naszym punkcie sprzedaży nawozów pod adresem firmy.

Marketing zbóż

Kompleksowa obsługa w zakresie sprzedaży płodów rolnych: zbóż paszowych i konsumpcyjnych, kukurydzy mokrej i suchej, nasion roślin strączkowych oraz rzepaku.

Grobla Agri

Usługi

Usługi świadczone przez firmę Grobla AGRI…

Środki ochrony roślin

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pestycydy głównych producentów krajowych jak i zagranicznych.

Pasze

F. H. U. Grobla AGRI prowadzi sprzedaż pasz pełnoporcjowych i koncentratów firmy Wipasz.

Nasiona

Firma zajmuje się zaopatrzeniem gospodarstw rolnych w kwalifikowany materiał siewny zarówno zbóż ozimych jak i jarych oraz rzepaku.

Nawozy

W swojej ofercie posiadamy nawozy mineralne i dolistne głównych producentów krajowych takich jak Grupa Azoty, Anwil Włocławek i Adob oraz importerów.